Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Original price was: 863.600 Ft.787.400 FtCurrent price is: 787.400 Ft.
* A feltüntetett ár, erre az 1 db. készleten lévő készülékre érvényes, melynek gyári száma: 2FW21464.
–
A készülék BÉRELHETŐ!
További információkért keressen bennünket bizalommal, a KAPCSOLAT fülre kattintva vagy egyéb elérhetőségeinken.
–
Színes professzionális másoló, WiFi-s hálózati nyomtató és hálózati „szkenner” / küldési funkciókkal.
Beolvasás / nyomtatás lehetséges számítógépről, mobil telefonról, USB memóriáról.
Egyszerű, gyors és fejlett beolvasási funkciók (üres oldalak automatikus kihagyása, feladat készítés > több típusú dokumentum egy pdf fájlba, kereshető pdf, PDF/A-1b, pdf aláírással, stb.).
Nagyméretű – intuitív – könnyen kezelhető érintőképernyős kezelőfelület.
Fontosabb jellemzők:
Rendkívül nagy megbízhatóság és terhelhetőség, professzionális színminőség.
Közepes és nagyobb munkacsoportok számára ajánlott.
Nagy kapacitású, külön cserélhető festékpatronok.
–
Készülék állapota: újszerű, kíváló műszaki állapotban, számlálók állása mindösszesen 4.200 oldal fekete, 10.800 oldal színes, készülék tervezett élettartama: 500.000 oldal.
Ebből az eszközből csak 1 db. van készleten (gyári száma: 2FW21464), egyeztetés után szállítjuk. A webáruházból nem rendelhető meg, kérjük keressen minket e-mailben vagy telefonon.
| Maximális papírméret: | SRA3 (320x450mm) |
|---|---|
| Nyomtatómű (színes/fekete-fehér) | színes |
| Multifunkciós / csak nyomtató: | nyomtató+szkenner, nyomtató+szkenner+fax |
| Nyomtató teljesítménye: | közepes teljesítményű irodai |
| Nyomtatási technológia: | lézer / LED |
| Nyomtatási sebesség: | 20 oldal/perc (A4, f-f, színes) |
| Nyomtatási felbontás: | 1200×1200 dpi |
| Beolvasási sebesség: | 55 kép/perc (300dpi), 30 kép/perc (600dpi) |
| Beolvasási felbontás (max.): | 600 × 600 dpi (fekete – fehér), 600 × 600 dpi (színes) |
| Beolvasási formátumok: | üres oldalak kihagyása, TIFF, JPG, PDF, Compact PDF, PDF/A-1b, XPS |
| Bemelegedési idő: | 10 mp. (nyugalmi állapotból), max. 34 mp. (lekapcsolt állapotból) |
| Első nyomat elkészítési ideje: | kb. 5,4 mp. fekete, 8,1 mp. színes |
| Memória: | 3 GB + 250 GB HDD |
| Papírkapacitás: | 2×550 lap + 100 lapos kéziadagoló |
| Használható papír: | 52–220 g/m², többfunkciós tálcából: 52–256 g/m² |
| Kétoldalas nyomtatási lehetőség: | automatikus |
| Dokumentumadagoló: | kétoldalas, lapfordítással (RADF) |
| Dokumentumadagoló kapacitása: | 100 lap |
| Csatlakoztathatóság: | USB 2.0, Host USB, Ethernet (10/100/1000), WiFi |
| Nyomtatónyelvek: | Adobe PostScript 3, UFR II Lt, PCL6 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows XP SP3 – Windows 11, MAC OS |
| Kezelőfelület: | 25,6 cm (10,1") TFT LCD WSVGA színes érintőpanel |
| Havi terhelhetőség: | 2 – 5.000 A4 old., max. 10.000 old. |
| Kellékanyagok (festék, dob, stb.): | C-EXV49 Bk toner (36.000 old./5%), C-EXV49 Cy, Ma, Ye toner (19.000 old./5%) |
| Garancia: | 1 év (szervizmeállapodás megkötése esetén) |
| Bérlési lehetőség: | bérelhető |
Minden jog fenntartva © 2000 - 2026
Prudent Office House Kft.