Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
584.200 Ft
* A feltüntetett ár tartalmazza az üzembehelyezés árát.
A hasonló készülék ára, a konkrét konfiguráció, valamint a gép állapota függvényében változhat.
A készülék BÉRELHETŐ!
További információkért keressen bennünket bizalommal, a KAPCSOLAT fülre kattintva vagy egyéb elérhetőségeinken.
–
Fekete – fehér másoló, hálózati nyomtató, színes hálózati szkenner és színes küldési funkció (e-mail, FTP, SMB), belső tűzős Finisherrel, kazettás gépasztallal (összesen 4 papírkezetta).
Nagy terhelhetőség, kis helyigény (lapok kihelyezése a gép belsejébe), egyszerűen és áttekinthető érintőképernyős kezelőfelület, jelszóval védett postafiókok (BOX), rendkívül gyors képfeldolgozás, csendes működés, tiszta és rendkívül egyszerű festékpatron csere, energySTAR – alacsony energiafelvétel, alacsony üzemeltetési költség.
Készülék állapota: teljesen újszerű, kiváló műszaki állapotban, számlálók állása: 10.000 oldal, készülék tervezett élettartama: 1.500.000 oldal.
Ebből az eszközből csak 1 db. van készleten (gyári száma: QXM13819), egyeztetés után szállítjuk. A webáruházból nem rendelhető meg, kérjük keressen minket e-mailben vagy telefonon.
| Méretek | 57 × 71 × 115 cm |
|---|---|
| Maximális papírméret: | A3 |
| Nyomtatómű (színes/fekete-fehér) | fekete-fehér |
| Multifunkciós / csak nyomtató: | nyomtató, szkenner, másoló, küldés (e-mail, SMB, FTP, PenDrive) |
| Nyomtató teljesítménye: | nagy teljesítményű irodai |
| Nyomtatási technológia: | lézer / LED |
| Nyomtatási sebesség: | 25 oldal/perc (A4, f-f) |
| Nyomtatási felbontás: | 1200×1200 dpi |
| Beolvasási sebesség: | 51 kép/perc (300dpi, DADF) |
| Beolvasási felbontás (max.): | 600 × 600 dpi (színes) |
| Beolvasási formátumok: | TIFF, JPG, PDF, Compact PDF, kereshető PDF, PDF/A-1b, XPS |
| Bemelegedési idő: | 10 mp. (nyugalmi állapotból), max. 35 mp. (lekapcsolt állapotból) |
| Első nyomat elkészítési ideje: | 3,9 mp. |
| Memória: | 1 GB + 256 MB + 160 GB HDD |
| Papírkapacitás: | 4×550 lap + 80 lap kéziadagoló |
| Használható papír: | Kazetta: 64 – 90 g/m2, Kézi adagoló: 64 – 128 g/m2 |
| Kétoldalas nyomtatási lehetőség: | automatikus |
| Dokumentumadagoló: | kétoldalas, lapfordítással (RADF) |
| Dokumentumadagoló kapacitása: | 100 lap |
| Csatlakoztathatóság: | USB 2.0, Host USB, Ethernet (10/100/1000) |
| Nyomtatónyelvek: | UFR II Lt, PCL5e, PCL6 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows XP – 10, Server, OS, OS-X |
| Kezelőfelület: | 21,3 cm-es (8,4") TFT SVGA színes érintőképernyő |
| Havi terhelhetőség: | átlagos 10.000 old., max. 25.000 old. |
| Kellékanyagok (festék, dob, stb.): | C-EXV38/39 dobegység (139.000 old.), C-EXV39 toner (30.200 old.) |
| Garancia: | 1 év |
| Bérlési lehetőség: | bérelhető |
Minden jog fenntartva © 2000 - 2026
Prudent Office House Kft.