Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Original price was: 406.400 Ft.336.550 FtCurrent price is: 336.550 Ft.
Fontos tudnivaló: a Canon iRA400i készülék típus esetén, a tárgyüvegről és a dokumentumadagolóból való beolvasás NEM kombinálható (egy adott fájlba csak a tárgyüvegről, vagy csak a dokumentumadagolóból lehet a szkennelést elvégezni). Amennyiben ez a funkció szükséges, kérjük válassza a Canon iRA4225i vagy a Canon iRA4235i A3-as készülékek valamelyikét!
A készülék BÉRELHETŐ!
További információkért keressen bennünket bizalommal, a KAPCSOLAT fülre kattintva vagy egyéb elérhetőségeinken.
–
Fekete-fehér, felújított, professzionális másoló, hálózati nyomtató, színes szkenner / küldés („PushScan”) (e-mail, FTP, SMB), beolvasás USB memóriára.
–
Fontosabb jellemzők:
Nagy terhelhetőségű és rendkívül megbízható, multifunkciós készülék, közepes irodák számára, alacsony energia felvétel, nincs felfűtési idő / gyors első nyomat, kétoldalas nyomtatás és másolás, színes szkennelés és küldés (jpg, tiff, pdf, kompakt pdf, kereshető pdf, PDF/A-1b), külön cserélhető festékpatron (alacsony üzemeltetési költség).
–
Készülék állapota: újszerű műszaki és esztétikai állapotban, számláló állása: 20.400 old., készülék tervezett élettartama: 500.000 old.
Ebből az eszközből csak 1 db. van készleten (gyári száma: QLC29595), egyeztetés után szállítjuk. A webáruházból nem rendelhető meg, kérjük keressen minket e-mailben vagy telefonon.
| Maximális papírméret: | A4 |
|---|---|
| Nyomtatómű (színes/fekete-fehér) | fekete-fehér |
| Multifunkciós / csak nyomtató: | nyomtató+szkenner |
| Nyomtató teljesítménye: | közepes teljesítményű irodai |
| Nyomtatási technológia: | lézer / LED |
| Nyomtatási sebesség: | 40 old./perc (A4, f-f) |
| Nyomtatási felbontás: | 1200×1200 dpi |
| Beolvasási sebesség: | 50 kép/perc (300dpi, DADF) |
| Beolvasási felbontás (max.): | 600 × 600 dpi (fekete – fehér), 300 × 300 dpi (színes) |
| Beolvasási formátumok: | TIFF, JPG, PDF, Compact PDF, kereshető PDF, PDF/A-1b |
| Bemelegedési idő: | 10 mp. (nyugalmi állapotból), max. 35 mp. (lekapcsolt állapotból) |
| Első nyomat elkészítési ideje: | 5 mp. (alvás módból: 10 mp !) |
| Memória: | 1,5 GB + 80 GB HDD |
| Papírkapacitás: | 2×550 lap + 100 lapos kéziadagoló |
| Használható papír: | papírfiókból: 64-105 g/m², kéziadagolóból: 64-128 g/m² |
| Kétoldalas nyomtatási lehetőség: | automatikus |
| Dokumentumadagoló: | egyoldalas beolvasással (ADF) |
| Dokumentumadagoló kapacitása: | 100 lap |
| Csatlakoztathatóság: | USB 2.0, Host USB, Ethernet (10/100/1000) |
| Nyomtatónyelvek: | Adobe PostScript 3, UFR II Lt, PCL5e, PCL6 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows XP SP3 – Windows 10, MAC OS |
| Kezelőfelület: | 17,8 cm (7") WVGA színes TFT LCD dönthető érintőpanel |
| Havi terhelhetőség: | átlagos 8.000 A4 old. (max. 20.000 old.) |
| Kellékanyagok (festék, dob, stb.): | C-EXV43 toner (15.200 old./5%), C-EXV37 dobegység (89.500 old.) |
| Garancia: | 1 év *Garancia feltétele az előírt rendszeres karbantartások elvégzése. |
Minden jog fenntartva © 2000 - 2026
Prudent Office House Kft.