Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Original price was: 584.200 Ft.571.500 FtCurrent price is: 571.500 Ft.
–
Fekete-fehér, felújított, professzionális másoló, hálózati nyomtató, színes szkenner / küldés („PushScan”) (e-mail, FTP, SMB), beolvasás USB memóriára.
–
Fontosabb jellemzők:
Nagy terhelhetőségű és rendkívül megbízható, multifunkciós készülék, közepes irodák számára, alacsony energia felvétel, nincs felfűtési idő / gyors első nyomat, kétoldalas nyomtatás és másolás, színes szkennelés és küldés egy áthúzással (jpg, tiff, pdf, kompakt pdf, kereshető pdf, PDF/A-1b).
–
Készülék állapota: újszerű műszaki és esztétikai állapotban, számláló állása: 3.600 old. nyomtatás, 1.600 old. beolvasás, készülék tervezett élettartama: 500.000 old.
Ebből az eszközből csak 1 db. van készleten (gyári száma: 2WP06621), egyeztetés után szállítjuk. A webáruházból nem rendelhető meg, kérjük keressen minket e-mailben vagy telefonon.
| Tömeg | 45 kg |
|---|---|
| Méretek | 513 × 601 × 720 cm |
| Maximális papírméret: | A4 |
| Nyomtatómű (színes/fekete-fehér) | fekete-fehér |
| Multifunkciós / csak nyomtató: | nyomtató+szkenner |
| Nyomtató teljesítménye: | közepes teljesítményű irodai |
| Nyomtatási technológia: | lézer / LED |
| Nyomtatási sebesség: | 52 old/perc (A4, f-f) |
| Nyomtatási felbontás: | 1200×1200 dpi |
| Beolvasási sebesség: | 50 old/perc (A4, egyoldalas), 100 old/perc (kétoldalas) |
| Beolvasási felbontás (max.): | 600 dpi |
| Beolvasási formátumok: | TIFF, JPG, PDF, Compact PDF, kereshető PDF, PDF/A-1b |
| Bemelegedési idő: | 2 mp. (nyugalmi állapotból), max. 16 mp. (lekapcsolt állapotból) |
| Első nyomat elkészítési ideje: | 5 mp. (alvás módból: 10 mp !) |
| Memória: | 3 GB + 250GB SSD |
| Papírkapacitás: | 1×550 lap + 100 lapos kéziadagoló |
| Használható papír: | papírfiókból: 64-105 g/m², kéziadagolóból: 64-128 g/m² |
| Kétoldalas nyomtatási lehetőség: | automatikus |
| Dokumentumadagoló: | kétoldalas, egyáthúzással (1 Pass-DADF) |
| Dokumentumadagoló kapacitása: | 100 lap |
| Csatlakoztathatóság: | USB 2.0, Host USB, Ethernet (10/100/1000) |
| Nyomtatónyelvek: | Adobe PostScript 3, UFR II Lt, PCL5e, PCL6 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows XP SP3 – Windows 11, MAC OS |
| Kezelőfelület: | 25,6 cm (10,1") TFT LCD WSVGA színes érintőpanel |
| Havi terhelhetőség: | átlagos 10.000 old., max. 25.000 old. |
| Kellékanyagok (festék, dob, stb.): | T03 (51.500 oldalra / 5%) |
| Garancia: | 1 év *Garancia feltétele az előírt rendszeres karbantartások elvégzése. |
Minden jog fenntartva © 2000 - 2026
Prudent Office House Kft.