Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Bolt és szerviz: 1133 Budapest, Pannónia u. 95 | Tel: +36-1-359-3999 | E-mail: info@printerem.hu
Original price was: 550.200 Ft.482.600 FtCurrent price is: 482.600 Ft.
Színes, lézer, professzionális multifunkciós készülék. Másoló, hálózati nyomtató (Ethernet, WiFi), színes szkenner / küldés (e-mail, FTP, SMB), beolvasás USB memóriára, beolvasás és nyomtatás mobil eszközről.
–
Fontosabb jellemzők:
Megbízható színes lézer multifunkciós készülék, közepes irodák számára, alacsony energia felvétel, nincs felfűtési idő / gyors első nyomat, kétoldalas nyomtatás és másolás, színes szkennelés és küldés (jpg, tiff, pdf, kompakt pdf, kereshető pdf, PDF/A-1b), külön cserélhető festékpatron (alacsony üzemeltetési költség).
Gyors és fejlett beolvasási funkciók: 2 oldal beolvasása egy áthúzással, üres lapok kihagyása, karakter felismerés.
–
Készülék állapota: újszerű műszaki és esztétikai állapotban, számláló állása: 7.200 old. (1.350 fekete, 5.850 színes), készülék tervezett élettartama: 500.000 old.
Ebből az eszközből csak 1 db. van készleten (gyári száma: 2MT28006), egyeztetés után szállítjuk. A webáruházból nem rendelhető meg, kérjük keressen minket e-mailben vagy telefonon.
További információkért keressen bennünket bizalommal, a KAPCSOLAT fülre kattintva vagy egyéb elérhetőségeinken.
| Tömeg | 68 kg |
|---|---|
| Méretek | 511 × 651 × 1064 cm |
| Maximális papírméret: | A4 |
| Nyomtatómű (színes/fekete-fehér) | színes |
| Multifunkciós / csak nyomtató: | nyomtató, szkenner, másoló, küldés (e-mail, SMB, FTP, PenDrive) |
| Nyomtató teljesítménye: | közepes teljesítményű irodai |
| Nyomtatási technológia: | lézer / LED |
| Nyomtatási sebesség: | 25 oldal/perc (A4, f-f, színes) |
| Nyomtatási felbontás: | 1200×1200 dpi |
| Beolvasási sebesség: | 50 kép/perc (300dpi, DADF) |
| Beolvasási felbontás (max.): | 300 × 300 dpi (színes) |
| Beolvasási formátumok: | TIFF, JPG, PDF, Compact PDF, kereshető PDF, PDF/A-1b |
| Memória: | 3 GB + 250GB SSD |
| Papírkapacitás: | 4×550 lap + 100 lapos kéziadagoló |
| Használható papír: | kazettából: 60 – 163 g/m², kéziadagolóból: 60-220 g/m² |
| Kétoldalas nyomtatási lehetőség: | automatikus |
| Dokumentumadagoló: | kétoldalas, egyáthúzással (1 Pass-DADF) |
| Dokumentumadagoló kapacitása: | 100 lap |
| Csatlakoztathatóság: | USB 2.0, Host USB, Ethernet (10/100/1000), WiFi |
| Nyomtatónyelvek: | Adobe PostScript 3, UFR II Lt, PCL6 |
| Kezelőfelület: | 25,6 cm (10,1") TFT LCD WSVGA színes érintőpanel |
| Havi terhelhetőség: | 1- 4.000 old., max. 10.000 old. |
| Kellékanyagok (festék, dob, stb.): | Toner C-EXV 55 Bk (23.000 oldalra / 5%) Dobegység C-EXV 55 Bk (45.000 oldalra / 5%) Toner C-EXV 55 Cy, Ma, Ye (18.000 old. / 5%) Dobegység C-EXV 55 Cy, Ma, Ye (45.000 old. / 5%) |
| Garancia: | 1 év *Garancia feltétele az előírt rendszeres karbantartások elvégzése. |
Minden jog fenntartva © 2000 - 2026
Prudent Office House Kft.